Шапка сайту


Комунальный заклад

"Запорізький академічний обласний театр ляльок"

Запорізької обласної ради

Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

у комунальному закладі

"Запорізький академічний обласний театр ляльок"

Запорізької обласної ради


 

з 07.09.2021 року на посади:

Звукооператор

 Артист ляльковод вищої категорії 

 Артист ляльковод 2 категорії

 

Кваліфікаційні вимоги:

  • Звукооператор

Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст). Для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3-х років.

  • Артист ляльковод вищої категорії 

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста ляльковода 1 категорії не менше 3 років.

  • Артист ляльковод 2 категорії

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.


Кінцевий строк прийняття документів - по 23.09.2021р.

Претенденти подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою; копія документа, що посвідчує особу;витяг з трудової книжки (за наявності); копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Засідання конкурсної комісії 24.09.2021р. о 14:00 год.


Відповідно до частини другої ст. 21 Закону України "Про культуру" формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.01.07.2016р. набрав чинності наказ Міністерства культури України № 497 "Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури".

Текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури України:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1029-16