Поточний театральний сезон
Шапка сайту

Прем’єра вистави

"Веселий урок"

14 березня 2020 року

Запорізький академічний обласний

театр ляльок

приготував нову постановку для наймолодшого глядача.

Вистава розрахована на малюків від 2,5 років.

Інтерактивна вистава за п`єсою О. Шило "Веселий урок"

розповідає про вигаданого клоунами хлопчика на ім’я Створик,

який не вміє вимовляти голосні звуки.

Веселий урок

У виставі задіяні троє акторів

Анастасія Кабаненко - Надія Лубенець - Ганна Овчаренко

За задумом головного режисера театру Олега Лубенця, вистава "Веселий урок" - це казка-гра. Веселі та кумедні клоуни Веселинка, Кумединка та Грайлинка навчають хлопчика правильно вимовляти слова. Про таких веселих вчителів мріє, мабуть, кожен учень. Навчання проходить у незвичайній атмосфері, супроводжується музикою, танцями, вправами та іграми. Разом з акторами маленькі глядачі подорожують країною голосних звуків та допомагають Створикові засвоїти складну для ляльки науку. У якості елементів декорації до вистави, використані куби, які трансформуються у потяг, ракету, кораблик, відповідно до сюжету казки. 

Над виготовленням ляльки хлопчика Створика, а також над ескізами костюмів для клоунів попрацювала головний художник театру Людмила Зінов’єваНад виготовленням реквізиту та декорацій працювала команда художників-бутафорів під керівництвом завідуючої постановочної частини Ганни Чередніченко.

Відомо, що театри ляльок – це, так би мовити, театри на колесах. І запорізькі лялькарі не сидять на місці. актори, майже кожного дня, за будь-яких погодних умов, виступають у дитячих садочках та школах. Така робота потребує підбору відповідного репертуару. Звичайно, на головній сцені, яка знаходиться за адресою вул. Гоголя, 60, створені найбільш сприятливі умови для показу дитячих вистав. Сцена академічного обласного театру ляльок оснащена мультимедійною завісою, сучасним звуковим та освітлювальним обладнанням. Всього цього бракує в умовах виїзних майданчиків. Творчий склад театру постійно працює над пошуком нових форм сценічного втілення художніх образів. 

Колектив Запорізького академічного обласного театру ляльок щиро сподівається, що нова вистава "Веселий урок" сподобається маленьким відвідувачам, а також і їх батькам.

Перед початком вистави актори проведуть розважальну програму для дітей. Чекаємо на вас, наші наймолодші глядачі. 

Керівник літературно-драматургічною частиною театру

Катерина Колб