Шапка сайту

Звіт про фестивалі

Минулий рік - 2019 для Запорізького академічного обласного театру ляльок був дуже плідним у творчих змаганнях із колегами з інших країн та областей України.

З 9 по 13 вересня 2019 року, запорізькі лялькарі прийняли участь у Міжнародномуфестивалі театрів ляльок "Мереживо казкове" у м. Черкаси. Для участі у цьому заході, була представлена вистава Р. Неупокоєва "Кіт без чобіт" - режисер постановник: головний режисер театру - Олег Лубенець. Колектив театру отримав диплом лауреата фестивалю, а також молода актриса нашого театру Анастасія Кабаненко була відзначена дипломом за кращій дебют у виставі.

"Мереживо казкове"

З 16 по 19 вересня 2019 року, на Всеукраїнському святі театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" у м. Кропивницький актори Запорізького академічного обласного театру ляльок показали виставу Х. Паукша "Віслючок" - режисер-постановник: Марія Власова. За участь у ньому трупа театруотримала диплом.

З 30 вересня по 5 жовтня 2019 року, Запорізький академічний обласний театр ляльок був запрошений у м. Вінниця для участі у фестивалі "Подільска лялька" з виставою Ю. Меліксетової "Про вередливу Гусінь, та закоханого Черв'яка" - режисер-постановник: Марія Власова. За підсумками фестиваля, наш театр отримав диплом лауреата фестивалю.


На відкритий фестиваль вистав для дітей "Кришталеві вітрила" у м. Херсон з 4 по 6 жовтня, колектив театру знову представив виставу Р. Неупокоєва "Кіт без чобіт" у постановціголовного режисера нашого театру - Олега Лубенця. Робота бла відзначена дипломом за участь у фестивалі, а також дипломом "За лаконізм виразних засобів у виставі".


Вперше на фестивалі "Карпатський простір" у м. Івано-Франківськ, Запорізький академічний обласний театр ляльок виступив з моно-виставою для дорослих за мотивами казки Г. Х. Андерсена "Стійкий солдатик" режисер-постановник: головний режисер нашого театру - Олег Лубенець. За участь у цьому фестивалі, який відбувся з 5 по 7 травня, наш театр ляльок отримав подяку та диблом переможця у намінації "Краще музичне оформлення".


Такі творчі змагання дають можливість лялкарям визначити своє місце у театральному просторі України, обмінятися досвідом з колегами, оцінитипріорітети у виборі репертуару, отримати новий заряд творчої енергії та наснаги.

Керівник літературно-драматургічної частини

Катерина Колб

15.06.2020